Sezony

Z Hill Climb Racing 2 Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Rank Legendary

Po zdobyciu rangi Legendary zmienia się struktura gry na Seasons.


"Seasons" (Sezony) występują czasowo, powtarzające się treści, które dają zasadniczo nieograniczoną liczbę rzeczy do zrobienia, oraz niesamowite nowe nagrody w zależności od tego, jak dobrze sobie radzisz w ciągu sezonu.

Na początku każdego sezonu zaczynasz w randze „Pretendenta” z 0 punktami sezonu i możesz awansować aż do „Legendy” i zdobywać w tym procesie kilka różnych nagród, podobnie jak w rankingu od brązu do srebro od srebra do złota od złota do diamentu od diamentu do legendy.

W sezonie otrzymujesz nagrody z Trophy Road, zwiększając rangę. Nagrody te różnią się w zależności od wielu różnych elementów, takich jak modyfikacje, elementy tuningowe, skrzynie itp. Następnie wszyscy zaczynają od zera na koniec każdego sezonu i ponownie rywalizują o to, aby być najlepszym w nowym sezonie.

Sezony zaczną się (ponownie) na początku każdego miesiąca.

Gdy pobierzesz grę po raz pierwszy, zaczniesz od "Drogi do poziomu legendarnego", a po osiągnięciu legendarnej rangi odblokujesz drogę do zdobycia trofeum.

Rangi są dodawane od początku gry.

Ranking w sezonie[edytuj | edytuj kod]

Ranga Punkty minimalne

do osiągnięcia

Challenger 0+ ( Start Rank)
Master 10.000+
Champion 20.000+
Grand Master 30.000+
Divine 40.000+
Legend 50.000+


Puchary sezonowe[edytuj | edytuj kod]

W każdym sezonie możesz ścigać się tylko w określonych zaplanowanych pucharach, aby zdobyć punkty sezonowe. Każdy sezon będzie zawierać różne puchary, aby uzyskać punkty sezonowe. Dla tych zaplanowanych pucharów nie ma żadnych regularnych sekwencji, zostaną one wybrane losowo. Jest widoczne także, ile etapów zawiera puchar w zakładce „Puchary”, w części sezonowej.

Puchary te będą także miały sezonowe tabele liderów, które są takie same jak globalne, tylko na każdy sezon. Można je znaleźć w zakładce „Puchary”, w dziale Puchary. Więc kiedy zrobisz nowy osobisty rekord, będzie on pokazywany nie tylko w globalnych tabelach wyników, ale także w sezonowych tabelach wyników. W sezonowych rekordach nie musisz poprawiać swoich osobistych wyników.

Oczywiście możesz również ścigać się z innymi graczami w innych pucharach istniejących w grze, przewijając w dół w części „Puchary”, będą one również zawierać sezonowe tabele liderów, ale nie są dostępne w pucharach sezonowych, aby uzyskać punkty sezonowe.


Droga do sławy - Trophy road[edytuj | edytuj kod]

Informacje ogólne[edytuj | edytuj kod]

Droga sławy to nowy system progresji sezonowej od wersji 1.32.0 Hill Climb Racing 2.

W tym systemie postępów otrzymujesz różne przedmioty, takie jak stroje, części, monety, klejnoty itp., Biorąc udział w sezonowych pucharach i zwiększając swoje punkty rangi.

Na Trophy Road będą nagrody od 0 do 50 000 punktów, od tego momentu możesz nadal zwiększać liczbę punktów rangi, ale nie będziesz mógł zdobyć żadnych nagród przez resztę sezonu. Punkty zebrane z sezonu będą również liczone do ogólnej rangi.

Subskrypcja Premium[edytuj | edytuj kod]

Kupując subskrypcje Premium (za realne pieniądze, cena wynosi 10.99 PLN), zwiększasz wszystkie swoje nagrody w Trophy Road, aż do 50 000 punktów. Dzięki tej przepustce będziesz mógł także zbierać modyfikacje, jeśli je już posiadasz, zostaną one zamienione na klejnoty.

Po zakupie subskrypcji Premium będziesz ją miał do końca sezonu, ale nadal będziesz otrzymywać wszystkie nagrody dla subskrybentów Premium.

Karnet Premium nie jest miesięczną, automatycznie odnawialną subskrypcją, będziesz musiał płacić za nią co sezon, z wyjątkiem subskrypcji VIP. Subskrypcja VIP obejmuje karnet Premium i nie jest osobno opłacana, jeśli już kupiłeś VIP.